Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

SZKOLENIE Social media bądź widoczny! Narzędzia i metody zaawansowane

6 czerwca 2019 g. 09:00 - 16:00

Biblioteka Analiz zaprasza księgarzy do udziału w bezpłatnym szkoleniu, którego celem szkolenia jest efektywne i trwałe podniesienie kompetencji księgarzy w obszarze promocji księgarni z wykorzystaniem social media. Planowane szkolenie skupione będzie na efektywnym wykorzystywaniu narzędzi oferowanych przez popularne portale i strategii jak stosować social media przy sprzedaży książek.

W czasie prezentacji uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie tworzyć kampanie, optymalizować budżet oraz odpowiednio targetować grupy odbiorców. W części teoretycznej poruszone zostaną kwestie związane z budowaniem strategii content marketingowej i wykorzystaniem jej w procesie promocji. W części praktycznej każdy użytkownik – w Facebook Ads Manager – stworzy kampanie odpowiadające różnym celom biznesowym.  Nie zabraknie również case study opisujących dobre i złe praktyki komunikacji. Wyjaśnione zostaną również kwestie prawne związane z content curation i oznaczaniem treści reklamowych.

Szkolenie prowadzone będzie w formie praktycznych warsztatów. Zaletą planowanych warsztatów będzie praktyczne podejście do przedstawianych zagadnień, poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym prowadzącego oraz interaktywny charakter zajęć, pozwalający uczestnikom na weryfikację i testowanie swojej wiedzy w sytuacjach symulujących rzeczywistość. Ponadto szkolenie ma stać się platformą wymiany doświadczeń między jego uczestnikami.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w szkoleniu jest prowadzenie profilu marki na Facebooku, tworzenie postów oraz użytkowanie menadżera firmy.

http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/social-media-badz-widoczny-narzedzia-i-metody-zaawansowane/

Szczegóły

Data:
6 czerwca 2019
Czas:
09:00 - 16:00
Strona internetowa:
http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/social-media-badz-widoczny-narzedzia-i-metody-zaawansowane/

Organizator

Biblioteka Analiz

Miejsce

Bibliotek Analiz
Al. Jerozolimskie 123 a
Warszawa, Atlas Tower, Polska
Zobacz w Google Maps
Strona internetowa:
http://rynek-ksiazki.pl/aktualnosci/social-media-badz-widoczny-narzedzia-i-metody-zaawansowane/

Wszystkie wydarzenia

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera.