WKK2019 w Księgarni Stanisława Skrzyńska w Brzegu Dolnym

Jest przynajmniej jeden powód, by odwiedzić Brzeg Dolny w woj. dolnośląskim – Księgarnia Stanisława Skrzyńska. Znacie? Lubicie? Może Weekend Księgarń Kameralnych będzie dobrą okazją, by nadrobić zaległości?
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Księgarnia Stanisława Skrzyńska jest księgarnią rodzinną w sensie dosłownym. Prowadzona przez mamę – księgarkę z ponad 40 letnim doświadczeniem – i córkę, której takie doświadczenie się marzy. Paniom Skrzyńskim pomaga niestrudzona księgarka Małgorzata. Książki stanowią oś, ale księgarnia nie unika innego asortymentu. Gry planszowe, puzzle, zabawki edukacyjne i galanteria papiernicza to część jej oferty. Jeżeli chodzi o książki to znajdziecie tu głównie tytuły, do których księgarki mają przekonanie lub chciałyby je przeczytać. Choć na miejscu nie ma wszystkiego, możecie zamówić tu poszukiwany tytuł.

W WKK księgarnia bierze udział po raz trzeci. W tym roku odbędą się w niej następujące wydarzenia:
25.04.19 – 28.04.19 Nie mam czasu, nie czytam!
W tym roku księgarki chcą szczególnie podziękować przyjaciołom księgarni, którzy tu bywają, kupują, dyskutują i wracają. Stąd pomysł organizacji „godziny” dla książki. Dwa spotkania, podczas których będzie można w spokoju poczytać, napić się kawy, zjeść ciasto. Po prostu spotkać się z książką i z nami.
25.04.19 – 28.04.19Wiek Dziecięcy
Księgarnia planuje małą podróż w czasie: w trakcie Weekendu udostępnione będą wybrane tytuły z prywatnego zbioru książek dziecięcych. Będzie można zobaczyć, jakie książki były wydawane, jaka ilustracja dominowała i porównać z aktualną ofertą.
27.04.19 13:00-15:00Akcja! Animacja!
Miłośnikom ruchomych obrazków do gustu mogą przypaść warsztaty z filmu animowanego, prowadzone przed doświadczoną instruktorkę. Na to spotkanie, jako jedyne, obowiązują zapisy.
Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Odwiedź tę księgarnię!
Księgarnia Stanisława Skrzyńska
Zwycięstwa 11
Brzeg Dolny