WKK2019 w Księgarni Stanisława Skrzyńska w Brzegu Dolnym

Jest przynajmniej jeden powód, by odwiedzić Brzeg Dolny w woj. dolnośląskim – Księgarnia Stanisława Skrzyńska. Znacie? Lubicie? Może Weekend Księgarń Kameralnych będzie dobrą okazją, by nadrobić zaległości?
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Księgarnia Stanisława Skrzyńska jest księgarnią rodzinną w sensie dosłownym. Prowadzona przez mamę – księgarkę z ponad 40 letnim doświadczeniem – i córkę, której takie doświadczenie się marzy. Paniom Skrzyńskim pomaga niestrudzona księgarka Małgorzata. Książki stanowią oś, ale księgarnia nie unika innego asortymentu. Gry planszowe, puzzle, zabawki edukacyjne i galanteria papiernicza to część jej oferty. Jeżeli chodzi o książki to znajdziecie tu głównie tytuły, do których księgarki mają przekonanie lub chciałyby je przeczytać. Choć na miejscu nie ma wszystkiego, możecie zamówić tu poszukiwany tytuł.

W WKK księgarnia bierze udział po raz trzeci. W tym roku odbędą się w niej następujące wydarzenia:
25.04.19 – 28.04.19 Nie mam czasu, nie czytam!
W tym roku księgarki chcą szczególnie podziękować przyjaciołom księgarni, którzy tu bywają, kupują, dyskutują i wracają. Stąd pomysł organizacji „godziny” dla książki. Dwa spotkania, podczas których będzie można w spokoju poczytać, napić się kawy, zjeść ciasto. Po prostu spotkać się z książką i z nami.
25.04.19 – 28.04.19Wiek Dziecięcy
Księgarnia planuje małą podróż w czasie: w trakcie Weekendu udostępnione będą wybrane tytuły z prywatnego zbioru książek dziecięcych. Będzie można zobaczyć, jakie książki były wydawane, jaka ilustracja dominowała i porównać z aktualną ofertą.
27.04.19 13:00-15:00Akcja! Animacja!
Miłośnikom ruchomych obrazków do gustu mogą przypaść warsztaty z filmu animowanego, prowadzone przed doświadczoną instruktorkę. Na to spotkanie, jako jedyne, obowiązują zapisy.
Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Odwiedź tę księgarnię!
Księgarnia Stanisława Skrzyńska
Zwycięstwa 11
Brzeg Dolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JET PLUS ELŻBIETA TRYBUCHOWSKA, ul. Daszyńskiego 32, 95-070 Aleksandrów Łódzki, NIP 726-037-69-64, moich danych osobowych w celu dodania komentarza na stronie miedzyksiazkami.pl.