WKK2019 w Księgarni Między Słowami w Lublinie

Kontynuujemy cykl prezentacji księgarń biorących udział w zbliżającym się Weekendzie Księgarń Kameralnych. Dziś zapraszamy do lubelskiej kawiarnio-księgarni Między Słowami!
Kawiarnia&Księgarnia „Między Słowami” to połączenie dwóch pasji jej właścicieli: zamiłowania do literackich przygód, poszukiwania filmowych i muzycznych inspiracji, długich rozmów przy lampce wina lub filiżance aromatycznej kawy.  To spełnienie marzenia o stworzeniu miejsca spotkań z drugim człowiekiem lub samym sobą, gdzie czas będzie płynął nieco wolniej, a kawa, książka i muzyka staną się jedynie dodatkami do atmosfery, którą stworzą ludzie…
Księgarnia bierze udział w Weekendzie od pierwszej edycji tej imprezy! Organizowała warsztaty komiksu, spotkania autorskie, turniej krzyżówek, spektakl dla dzieci, koncert poezji, warsztaty komiksu czy spotkanie z Marcinem Wrońskim.
Tegoroczny Weekend Księgarń Kameralnych w Między Słowami upłynie pod znakiem kaligrafii. Księgarnia zaprasza na pokaz i wystawę prac Adama Poręby, który od pewnego czasu tworzy dla Między Słowami piękne oznakowania półek, szyldy i tablice. Adam Poręba jest kaligrafem, grafikiem i ilustratorem, który prowadzi warsztaty kaligraficzne, projektuje logo, szyldy i grafiki w oparciu o kaligrafię i liternictwo. W piśmie odręcznym zachwyca go wolność, którą daje dyscyplina i mozolne ćwiczenia.
Wernisaż wystawy odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18:00 – zapraszamy!
Odwiedź tę księgarnię!
Kawiarnia&Księgarnia Między Słowami
ul. Rybna 4
20-114 Lublin
otwarte codziennie w godzinach 12:00 – 22:00