WKK2019 w Księgarni Dwie Siostry w Warszawie

Weekend Księgarń Kameralnych swoim udziałem uświetni także Księgarnia Dwie Siostry w Warszawie. Jeśli jeszcze nie znacie tego królestwa książki dziecięcej – nie wahajcie się tam zajrzeć!

Księgarnia Dwie Siostry działa od 12 listopada 2014r. na warszawskim Powiślu. Jest to pierwsza firmowa, stacjonarna księgarnia Wydawnictwa Dwie Siostry. Można tu znaleźć wszystkie tytuły Dwóch Sióstr dostępne w sprzedaży, a także starannie wyselekcjonowane, wartościowe książki dla dzieci innych wydawców. Nie brakuje także wybranych tytułów najlepszych „dorosłych” wydawnictw oraz gier, puzzli i prezentowych drobiazgów dla każdego. Przy okazji książkowych zakupów można napić się pysznej kawy. Księgarnia jest także centrum operacyjnym Wydawnictwa – to tu odbywają się premiery książek, spotkania z autorami i ilustratorami, książkowe zajęcia dla dzieci i wiele innych dwusiostrzanych wydarzeń. Organizowane są także lekcje księgarniane dla szkół i przedszkoli.
Warto też dodać, że przy okazji premier książek Dwóch Sióstr zmieniamy wystrój księgarni i dekorujemy
ją „tematycznie” do nowej publikacji wydawnictwa.

Księgarnia Dwie Siostry od początku włącza się w organizację Weekendu Księgarń Kameralnych. Poniżej słów kilka o tegorocznym wydarzeniu.

27 kwietnia 2019 16:00 – 18:00 Maleńkie czytelnie – miniaturkowe warsztaty dla małych i dużych
Przeczytamy fragmenty tych wyjątkowych opowiadań i wyczarujemy własne miniaturowe pokoje z książkami. Stworzymy malutkie meble, maciupkie roślinki i maleńkie biblioteczki pełne niezwykłych opowieści.
Warsztaty poprowadzi Dominika Ludwig. Zajęcia dla dzieci w wieku od 6 lat wraz z rodzicami. Wstęp wolny, zapisy: ksiegarnia@wydawnictwodwiesiostry.pl

Odwiedź tę księgarnię!
Księgarnia Dwie Siostry
Al. 3 Maja 2/153
oo-391 Warszawa