W ogrodach snów

Autor:
Wojciech Karpiński
Wydawnictwo:
Fundacja Sąsiedzi
Liczba stron:
127
ISBN:
978-83-64505-61-4

Przedstawiamy naszą wydawniczą nowość! ???????????? – książka Wojciecha Karpińskiego „W ogrodach snów”. Autor zawodowo zajmuje się prawem, ma natomiast na swoim koncie już jedną książkę poetycką pt. „Drugi brzeg”. Do zdobycia w naszym sklepie internetowym: http://sklep.fundacja-sasiedzi.org.pl/glowna/81-w-ogrodach-snow-9788364505614.html

Recenzja Kuba Sosnowski o książce mówi sama za siebie – zerknijcie! ????????
„Wojciech Karpiński opisując czas dorastania bohatera, przywraca zapomniane słowa. Przedstawia obrazy życia w miejscach, które istnieją, choć tylko ktoś wtajemniczony potrafi się po nich poruszać. Bohater powraca do nich, uświadamia sobie co przemknęło niezauważone. Przypomina co tak ważne było w rozumieniu sensu bycia. Każdy z nas zapewne ma takie miejsca. W czasach, które gonią w zawrotnym tempie nie wiadomo dokąd, potrzebujemy chwili wyciszenia, powrotów, zanurzenia w świat, który zostawił w nas ślad na całe życie.
Autor pisze jak możemy do tego świata wrócić i jak to porządkuje nasze życie. Ta książka jest jak drogowskaz, którego coraz częściej nam brakuje.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JET PLUS ELŻBIETA TRYBUCHOWSKA, ul. Daszyńskiego 32, 95-070 Aleksandrów Łódzki, NIP 726-037-69-64, moich danych osobowych w celu dodania komentarza na stronie miedzyksiazkami.pl.