W ogrodach snów

Autor:
Wojciech Karpiński
Wydawnictwo:
Fundacja Sąsiedzi
Liczba stron:
127
ISBN:
978-83-64505-61-4

Przedstawiamy naszą wydawniczą nowość! ???????????? – książka Wojciecha Karpińskiego „W ogrodach snów”. Autor zawodowo zajmuje się prawem, ma natomiast na swoim koncie już jedną książkę poetycką pt. „Drugi brzeg”. Do zdobycia w naszym sklepie internetowym: http://sklep.fundacja-sasiedzi.org.pl/glowna/81-w-ogrodach-snow-9788364505614.html

Recenzja Kuba Sosnowski o książce mówi sama za siebie – zerknijcie! ????????
„Wojciech Karpiński opisując czas dorastania bohatera, przywraca zapomniane słowa. Przedstawia obrazy życia w miejscach, które istnieją, choć tylko ktoś wtajemniczony potrafi się po nich poruszać. Bohater powraca do nich, uświadamia sobie co przemknęło niezauważone. Przypomina co tak ważne było w rozumieniu sensu bycia. Każdy z nas zapewne ma takie miejsca. W czasach, które gonią w zawrotnym tempie nie wiadomo dokąd, potrzebujemy chwili wyciszenia, powrotów, zanurzenia w świat, który zostawił w nas ślad na całe życie.
Autor pisze jak możemy do tego świata wrócić i jak to porządkuje nasze życie. Ta książka jest jak drogowskaz, którego coraz częściej nam brakuje.”