Karmienie piersią

Autor:
Magda Karpienia
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Natuli
Liczba stron:
216
ISBN:
9788366057012

“Karmienie piersią” Magdy Karpieni jest poradnikiem dla mam, dzięki któremu dowiedzą się:

  • jak wygląda początek mlecznej drogi,
  • co jest naprawdę konieczne do karmienia piersią,
  • gdzie szukać rzetelnej pomocy i kiedy ta pomoc jest naprawdę potrzebna,
  • jak zmienia się karmienie wraz z rozwojem dziecka,
  • jak radzić sobie z problemami związanymi z karmieniem piersią,
  • jak długo karmić (nie, nie znajdziesz tu dokładnych ram czasowych, raczej sugestie, by wsłuchać się w potrzeby własne i dziecka).

Książka, podobnie do innych poradników z “serii rodzicielskiej”, jest napisana prostym językiem. Daje wsparcie i prowadzi rodziców przez cały okres karmienia dziecka piersią – od pierwszych chwil po porodzie, przez kolejne miesiące i lata, aż do samoodstawienia dziecka lub odstawienia go od piersi. 

Autorka 

Magda Karpienia – to ekspertka w dziedzinie laktacji, autorka artykułów, publikacji i szkoleń. Jest aktywistką na rzecz karmienia piersią. Także na rzecz tych tysięcy konkretnych karmień, które wspierała przez lata swojej pracy. Konsekwentnie realizuje swoją wizję naturalnego karmienia piersią, do którego potrzebne są jedynie mama, dziecko i pierś. Jak każdy wizjoner jest niezależna… w myśleniu i działaniu.

Wydawnictwo

Wydawnictwo Natuli jest częścią projektu dziecisawazne.pl. Wydaje serię książek poświęconych konkretnym zagadnieniom rodzicielskim, jak naturalny poród, karmienie piersią, komunikacja w rodzinie, edukacja, naturalny rozwój.