O nas

„MIĘDZY KSIĄŻKAMI” to przestrzeń stworzona z miłości do ludzi i książek. Skoro tu jesteś zapraszamy, rozgość się i częstuj wszystkim, co dla Ciebie mamy.

Jest to portal dedykowany dla zawodów, gdzie na co dzień obcuje się z książkami, zatem przede wszystkim dla księgarzy i bibliotekarzy lecz także pisarzy i wszystkich, którym bliskie jest słowo pisane. Pragniemy udostępnić miejsce dla wymiany myśli, pomysłów, wiedzy, aktualności, ciekawostek, aktualności ze świata książek.

Naszą misją jest udostępnienie przestrzeni dla księgarzy, bibliotekarzy z całej Polski, gdzie dzięki wymianie myśli można inspirować się wzajemnie, chwalić własnymi osiągnieciami, zapraszać na organizowane wydarzenia, dzielić się wiedzą, polecać imprezy kulturalne, polecać książki, filmy, co dusza zapragnie. Marzymy, aby środowisko księgarskie zjednoczyło się we wspólnym celu – wspierania, rozbudzania i rozwijania pasji do czytania. 

Znajdziesz tu bloga dla „niekoniecznie systematycznych”, gdzie piszą ludzie z potrzeby serca bądź umysłu, kalendarium wydarzeń branżowych– tych ogólnopolskich oraz wszystkich, którymi chcą się pochwalić księgarze i bibliotekarze, przyjazny portal społecznościowy, wyszukiwarkę książek i wymianę między księgarniami poprzez system ogłoszeń, recenzje ciekawych pozycji, twórczość indywidualnych autorów oraz wiele, wiele innych.

Zapraszamy

Bądź na bieżąco! Zapisz się do naszego newslettera.