Weekend Księgarń Kameralnych – publiczna zbiórka środków

Cześć!

Jesteśmy kolektywem księgarzy kameralnych. Działamy w całej Polsce prowadząc księgarnie m.in w Poznaniu, Krakowie, Brzegu Dolnym, Wrocławiu, Puszczykowie, Koluszkach, Warszawie, Włocławku, Toruniu, Krynicy – Zdrój, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Krośnie, Sieradzu, Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie, Józefowie, Katowicach, Cieszynie, Wągrowcu i wielu, wielu innych lokalizacjach.

Od trzech lat organizujemy, z okazji Światowego Dnia Książki, swoje święto: Weekend Księgarń Kameralnych podczas którego organizujemy u siebie, w księgarniach spotkania autorskie, aukcje, koncerty, warsztaty, zajęcia dla maluchów, spacery, dyskusje i wiele, wiele innych, bezpłatnych atrakcji dla naszych lokalnych społeczności.

W tym roku nie dostaliśmy wsparcia ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzctwa Narodowego, musimy więc radzić sobie sami. Albo z Waszą pomocą 🙂

Potrzebujemy pieniędzy na:

– projekt, druk i dystrybucję materiałów graficznych (minimum operacyjne)
– koordynację ogólnopolskiego wydarzenia (byłoby super!)
– promocję w mediach i mediach społecznościowych (chociaż liczymy tu na pomoc naszych Przyjaciół!!!)

Serdecznie prosimy Was, nie tylko o wsparcie finansowe, ale też o zaangażowanie się w organizację Weekendu Księgarń Kameralnych. Jeśli macie ulubioną księgarnię w okolicy, idźcie do niej i spytajcie, jak możecie pomóc. Przydadzą nam się wolontariusze do przeprowadzenia ankiet, robienia zdjęć, doglądania księgarni podczas warsztatów i spotkań. Zróbmy to razem!

Środki można wpłacać tutaj.

Zachęcamy!