UWAGA, KONKURS!

Ruszamy z pierwszym konkursem na fanpage’u portalu!
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia ???? ilustrującego naszą nazwę – MIĘDZY KSIĄŻKAMI – i dodaniu go w komentarzu do posta [KLIK].

Poniżej kilka zasad konkursu:
1️⃣ Konkurs trwa od chwili publikacji niniejszego posta do godziny 23:59 10/02/2019 (niedziela).
2️⃣ Udział w konkursie oznacza posiadanie praw do zgłoszonego zdjęcia i wyrażenie zgody na jego wykorzystywanie na niniejszym fanpage’u oraz stronie internetowej www.miedzyksiazkami.pl.
3️⃣ Każdy użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie konkursowe (w przypadku zgłoszenia większej liczby zdjęć oceniane będzie to zgłoszone w pierwszej kolejności).
4️⃣ Pomysłodawcy portalu „MK” wybiorą 5 zdjęć, które zrobiło na nich największe wrażenie (tak, wiemy, że jest to kwestia gustu ????). Ich autorki / autorzy zostaną nagrodzeni – WERBLE ????! – limitowaną grą planszową, która nie jest dostępna w sprzedaży. Zdradzimy tylko, że jej tematyka związana jest z Łodzią – miastem, z którego pochodzą twórcy portalu „MK”.
5️⃣ Wyniki konkursu zostaną opublikowane na niniejszym fanpage’u w poniedziałek 11/02/2019 w godzinach popołudniowych. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również w wiadomościach prywatnych w celu uzyskania adresu do wysyłki nagrody (na terenie naszego kraju).

Wierzymy w Waszą kreatywność i zaangażowanie!
Powodzenia!